Вчені з Саудівської Аравії змогли розробити синтетичну шкіру. Про це повідомляє портал Daily Mail.

Переваги нової технології в тому, що вона може відновлюватися до п'яти тисяч разів. Вона є чутливою, тобто здатна визначати температуру при дотику, і може бути використана в протезуванні. Новинка зроблена вченими з Університету технологій імені короля Абдали.

На даний момент виникає питання над свідомістю гнучкої електроніки, яка могла б виконувати поставлені завдання і витримувати удари і подряпини. За заявою автора дослідження доктора Ічена Кая, на даний момент ведеться робота в цій сфері.

Вчені припускають, що даний винахід може дозволити створити протези, які можуть відстежувати біологічну інформацію, в тому числі артеріальний тиск. Потім інформація може бути передана і збережена в хмарі через Wi-Fi.

Як заявив Кай, очікується швидке використання винаходу в медицині.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.