Минулого тижня в Казахстані відбулася досить незвична подія для цієї країни: 35-річний культурист, якого багато користувачів мережі називають "двоюрідним братом Коннана Макгрегора", вирішив одружитися на каучуковій жінці Марго.

Як передає портал Українці, про це роповідають "Факты", з посиланням на vkurse.kz.

Півтора роки тому Юрій оголосив, що у нього роман з красивою жінкою, і показав її в Instagram. Обраниця справді виглядала чудово-ідеальною фігурою, пропорційним обличчям, красивим волоссям. Але був один недолік - Маро виявилася секс-лялькою.

Чоловік багато часу не розлучався зі своєю гумовою дівчиною: їх зустрічали в ресторанах, клініках, аеропортах. Юрій із задоволенням поговорив про щасливе життя зі своєю обраницею та показав кадри спільних трапез та тренувань. І нарешті, наприкінці минулого року культурист оголосив, що запропонував Марго - і вона погодилася.

Бодібілдер одружився на силіконовій ляльці
Бодібілдер одружився на силіконовій ляльці

Спочатку свято довелося перенести через пандемію, а потім Юрія побили під час мітингу трансгендерів в Алмати.

Наприкінці листопада, коли синці на обличчі нареченого зажили, нарешті відбулося весілля. Про це у своєму Instagram повідомив сам щасливий чоловік гумової жінки. Юрій продемонстрував кадри зі святкування, де можна побачити реєстратора та гостей, а також частування та інші атрибути традиційного весілля.

Нагадаємо, що дівчина дивом врятувалася в аварії, але загинула в другій за 15 хвилин.

Раніше Українці повідомляли, що чоловік вийшов купити цигарок і пропав на 50 років.

Також ми повідомляли, що Меланія Трамп напише мемуари про життя в Білому домі.