Експерти розповіли про користь молока. Про це повідомляє портал change.ua.

З недавніх пір з'явилося безліч інформації про шкоду молочних продуктів. Багато хто говорить про те, що молоко не засвоюється організмом в достатній мірі, тому рекомендується її розділити.

Українська дієтолог Світлана Фус зазначає, що молоко є корисним продуктом, проте зловживати ним не варто. Вона запропонувала норму вживання молочних продуктів

  • Сир - 100-150 г в день.
  • Сир-30-50 г в день.
  • Молоко / або кефір / або йогурт - 1 стакан.

Якщо порушувати ці обмеження, то кальцій в цих продуктах може негативно впливати на щитовидну залозу. Також це може привести до нестачі заліза і цинку, що призводить до кисневого голодування.

Що стосується непереносимості лактози, то в нашій країні таких людей всього п'ятнадцять відсотків. Це сталося в результаті мутація в організмі, який дозволяє засвоювати молоко.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.