Актор і борець Томас Лістер-молодший, також відомий як "крихітний", був знайдений мертвим у своєму будинку в четвер після появи симптомів Covid-19, повідомив CNN його менеджер.

62-річний актор почав відчувати себе погано тиждень тому, але його симптоми "стали дуже поганими, дуже швидко", - сказала менеджер Сінді Коуен.

Томас Лістер-молодший
Томас Лістер-молодший

За її словами, він не міг дихати і відчував себе дуже слабким.

"Це буквально сталося так швидко", - додав Коуен.

Лістер був найбільш відомий своєю роллю Дібо у франшизі фільму "П'ятниця" разом з репером Ice Cube. Він також з'явився з Халком Хоганом у фільмі World Wrestling Entertainment "без обмежень".

Лістер повинен був піти на знімальний майданчик для нового фільму на минулих вихідних. Однак він подзвонив, щоб скасувати, тому що відчував себе занадто слабким і йому було важко дихати, сказав Коуен.

"Малюк не пропускає Фільми, він ставився до цього дуже серйозно", - сказала вона.

Томас Лістер-молодший
Томас Лістер-молодший

За словами Коуена, актор потім скасував плани на групу, заплановану на середу для телефестивалю через Zoom.

Вона сказала, що в той день її помічник прийшов до Лістера додому з деякими вітамінами та антибіотиками, щоб перевірити його. Стурбовані члени сім'ї також почали дзвонити йому в середу ввечері.

За словами Коуена, дзвінки залишилися без відповіді.

На наступний день друг Лістера прийшов до нього додому і викликав поліцію за допомогою, коли ніхто не підійшов до дверей.

Томас Лістер-молодший
Томас Лістер-молодший

Коли візитери увійшли в будинок, вони виявили Лістера мертвим.

"Смерть пана Лістера, мабуть, сталася з природної причини, але в кінцевому підсумку буде визначена управлінням судово-медичної експертизи-коронера",-йдеться в заяві департаменту шерифа округу Лос - Анджелес.

У заяві йдеться, що розслідування обставин смерті триває.