Лана Дель Рей заручена. Про це повідомляє портал Vulture.

Знаменитість з'явилася на ефірі Tonight Show, на руці у неї було кільце м діамантом. З'ясувалося, що вона заручена.

Її наречений-музикант Клейтон Джонсон, який якийсь час був солістом кавер-групи the Johnsons. 25-річна Дель Рей і 31-річний Джонсон познайомилися в додатку для знайомств і почали зустрічатися в минулому серпні.

Після цього вони почали публікувати зворушливі знімки в соціальних мережах, демонструючи свої відносини перед усім світом. Згодом стало зрозуміло, що творчі люди знайшли спільну мову і їх роман стрімко розвивається.

Відзначимо, що Клейтон Джонсон не є таким же популярним співаком як Лана Дель Рей, однак і він має якісь музичні успіхи.

Найпопулярніше відео з кавер-версією пісні Ріанни, Пола Маккартні і Каньє Уеста — FourFiveSeconds набрало 1,5 мільйона переглядів.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.