Фахівці попереджають, що хропіння може привести до серцевого нападу або інфаркту. Про це повідомляє портал medicina.ua.

Йдеться про так званому обструктивному апное, яка є частковою або повною затиканням дихальних шляхів. В цей час припиняється дихання на хвилину, а іноді й довше.

Це призводить до того, що в організм викидається багато адреналіну і збільшується тиск в крові. За ніч сну таких апное може статися кілька.

Часто це призводить до того, що людина прокидається на деякий час, а потім засинає знову. Сам страждає від апное швидше за все цього не пам'ятає, проте на ранок він не висипається.Як підсумок-поганий сон, підвищений тиск і постійна напруга.

Великі стрибки тиску і різкі спади можуть привести до інсульту або серцевого нападу. Або ж навпаки можуть викликати утворення нових судин в серці через перевищення норми вироблення червоних кров'яних тілець.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі