Джо Байден зробив щеплення від коронавірусу. Про це повідомляє портал CNN.

Процес щеплення Джо Байдену транслювали в прямому ефірі. Він прищепився в госпіталі в Ньюарку, штат Делавер. Він запевнив американців у безпеці вакцини, створеної компаніями Pfizer і BioNTech. Його дружина Джилл Байден отримала вакцину перед тим, як був щеплений її чоловік.

Президента прищепили через тиждень після того, як перші дози вакцини ввели медичним працівникам.

Нещодавно в США схвалили вакцину проти коронавірусу і почали вакцинацію. Вакцина компанії Pfizer і BioNTech була офіційно схвалена управлінням контролю якості продуктів і медикаментів (FDA). Слідом до вакцинації приєдналася Канада.

Байден сказав, що адміністрація Трампа заслуговує "деякої похвали" за операцію Warp Speed - програму вакцинації федерального уряду та їх роль у забезпеченні можливості вакцинації від коронавірусу.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі