Майже сімдесят відсотків жителів Індії не хочуть робити щеплення від СOVID-19. Про це повідомляє портал The Indian Express.

У грудні було проведено відповідне соціальне опитування, яке дало такі результати. Головними причинами небажання населення вакцинуватися творці опитування називають обмежену інформацію про побічні ефекти даного препарату, а також сумніви в її ефективності. Також жителі Індії вважають, що сильний імунітет здатний захистити від хвороби.

В даному опитуванні брали участь вісімнадцять тисяч осіб з 242 районів Індії. При цьому 45% брали участь в ньому медичних працівників заявили про своє бажання зробити щеплення від коронавірусу, проте п'ятдесят п'ять відсотків хочуть відкласти вакцинацію на більш пізні терміни.

18 грудня в МОЗ Індії була оголошена добровільна і безкоштовна вакцинація. Для того щоб вакцинувати більшість жителів близько року.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.