Демі Мур разом з усією своєю сім'єю одяглися в костюм Грінча. Відповідне фото з'явилося на її офіційній сторінці Instagram.

Знаменита актриса постійно показує, що з роками стає тільки краще. Жінка має дивовижну здатність виглядати вкрай молодо, незважаючи на те що їй вже 58 років.

Демі Мур. Фото: скріншот відео
Демі Мур. Фото: скріншот відео

Однак разом з цим актриса демонструє, що здатна приміряти не тільки образ фатальної красуні. У жінки три дочки, і вона часто дуріє разом зі своєю сім'єю. На черговому знімку вона продемонструвала знімок, де вона ІІ її рідні одягнені в костюм знаменитого го викрадача Різдва-Грічна.

"Цього року Різдво трохи тихіше, але все ж повно любові і подяки! Всім щасливих свят", - повідомила вона.

Підписники подякували актрисі за святкову атмосферу.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.