Вчені виявили новий клас антибіотиків. Про це повідомляє портал Medical Express.

Мова про новий клас сполук, який поєднують в собі здатність знищувати бактеріальну загрозу і можливість імунної відповіді для боротьби зі стійкими бактеріями.

Таблетки, ілюстративне фото
Таблетки, ілюстративне фото

Новий вид препаратів назвали імунно-антибіотики подвійної дії. Вони працюють через зупинку IspH, без яких бактерія не може вижити. Вчені змогли продемонструвати організм людини до імунної відповіді. Також під час дослідів було виявлено, що вони не мають токсичності для людських клітин.

Лікар. Фото: скріншот відео.
Лікар. Фото: скріншот відео.

ВООЗ раніше називала опірність бактерій антибіотикам-серйозною загрозою людства. Їх підрахунки говорять про те, що протягом наступних тридцяти років близько десяти мільйонів життів і завдав шкоди глобальній економіці на суму близько ста трильйонів доларів.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.