У Флориді провели випробування нової моделі місяцеходу. Про це повідомляє портал NASA.

Новий роботизований всюдихід був випробуваний в ста двадцяти тонному контейнері з камінням і пилом реголіту. Чотириколісний CubeRover подолав дюни абразивного пилу, що повинно симулювати поверхню супутника Землі. Він успішно подолав круті стіни траншеї, а також ста п'ятдесяти випробувань мобільності.

Розвиток малих всюдиходів має дозволити інженерам і підприємцям випробовувати нові моделі на Землі, а згодом і на Місяці.

NASA стверджує, що стандартизований дизайн всюдихода створює можливості для проведення цілого ряду місій. Виходячи з результатів тестів CubeRover, місяцехід є потенційним кандидатом для досліджень позаземної поверхні.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.