Вчені змогли виявити бактерію, яка допомагає худнути. Про це повідомляє портал Lenta.ru.

Відкриття зробив професор Руанського університету Сергій Фетісов. Він зміг виявити цікаву властивість у бактерії Hafnia alvei.

Спільні дослідження російських і французьких вчених змогли з'ясувати, що даний мікроорганізм виробляє білок ClpB. Цей елемент позитивно впливає на відчуття насичення.

Ізраїльські вчені. Фото: скріншот відео.
Ізраїльські вчені. Фото: скріншот відео.

Ця бактерія є в кишечнику людини, але у страждають зайвою вагою людей цих бактерій занадто мало.

Також були проведені відповідні досліди на гризунах. Тварин годували пробіотиком з вмістом бактерії і вже на четвертий день вони стали худнути.

Крім цього, були проведені відповідні дослідження на людях. Версія про те, що дана бактерія сприяє схудненню, підтвердилася.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.