Озвучено ім'я найкрасивішої жінки світу. Відповідний рейтинг опублікував портал TC Candler.

Ресурс щороку публікує рейтинг ста найкрасивіших осіб. вибирають знаменитості з сорока країн. У 2020 році перше місце посіла ізраїльська модель і актриса Яель Шелбіа.

Вона змогла прорватися вперед в конкуренції зі співачкою Лалісою Манобан, моделлю Мейка Вуллард, а також обійти шеф-кухаря Емілі Неренг, які також лідирують в даному рейтингу.

Яель Шелбія Коен народилася в ізраїльському місті Нагарія, в релігійній ортодоксальній єврейській родині. Е

Вона почала з Селфі, які зробила сама, в Instagram незадовго до свого 16-річчя. Красиву дівчину помітили, і пізніше вона отримала пропозицію зробити фотографії від професійного фотографа Марини Московіц.

Яель Шелбія Коен довгий час була змушена ділити модельну кар'єру і навчання в релігійній єврейській школі. Однак згодом вона стала світовою знаменитістю.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.