31-річна жінка різко ослабла після того, як вушна інфекція, про яку їй повідомили лікарі, виявилася пухлиною головного мозку. Коли вона чекала четвертої дитини, вона стала втрачати рівновагу, а після пологів їй раптово ставало погано.

Про це повідомляє портал "Mirror"

Коли Ханне Грейді було всього 28 років, вона була вагітна четвертою дитиною. Жінка була у нестямі від радості, оскільки попередня вагітність виявилася невдалою, і вона втратила дитину.

"Це було дійсно страшно. У мене була кровотеча протягом перших 20 тижнів вагітності, те ж саме, що сталося, коли я втратила свою попередню вагітність", - розповіла Ханна.

Сім'я
Сім'я

Коли вона була на 28-му тижні вагітності, у неї почалися передчасні пологи. Медики доставили її в лікарню, зробивши уколи, щоб призупинити пологи. Але все виявилося набагато складніше, оскільки її стан різко погіршився.

"У мене почалося запаморочення, яке лікарі списали на анемію. Потім у мене порушилася рівновага, і мені сказали, що це вушна інфекція. Коли мені було три роки, у мене була пухлина мозку. Не можу згадати, але знаю, що в лікарні у мене був третій день народження. Закінчивши лікування, я виросла, як нормальна дитина. Мені на короткий час прийшла в голову думка про те, що у мене ще одна пухлина головного мозку, але я знала, що вони рідкісні, тому подумала, що цього не може бути", - сказала жінка.

Дівчина з сином
Дівчина з сином

Незважаючи на стан, лікарі відправили її додому з дитиною, заявивши, що після пологів все повинно пройти. Але коли медсестра прийшла відвідати Ханну, вона жахнулася. Ослаблена жінка лежала в ліжку і відчувала сильний біль.

"Я не могла поворухнути головою, тому що біль був дуже сильним. Було таке відчуття, ніби хтось стріляв мені в голову. Уявіть собі найстрашніший головний біль у своєму житті. Я відчувала, що вмираю", - згадує також Ханна.

Дівчина після опарации
Дівчина після опарации

Після лікування їй знову зробили операцію, оскільки в голові скупчилася рідина. Сьогодні Ханна вже здорова, але вона відчуває стрес, постійно переживаючи, що втратить свідомість або рівновагу.

Нагадаємо, що дівчина з раком втекла з операційної, щоб попрощатися з вмираючою мамою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чоловік з хворими ногами перетворив свою проблему в спорт.

Також портал "Українці" писав, що у Бразилії операція виявилася невдалою для дівчини з проблемою носа.