Мама зайшла в Facebook, щоб розповісти, як вона змушує свою дворічну дитину обов'язково приймати ліки кожен раз, і все, що для цього потрібно, - це трохи "зворотної психології".

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Змусити дітей приймати ліки - завдання не з легких. Вони випльовують ліки всюди, вони відмовляються приймати їх повністю.

На щастя, одна мама поділилася простим трюком, який вона використовує, щоб змусити свого маленького хлопчика приймати ліки без істерики.

Батько пояснив, що його дворічна дитина ненавиділа приймати ліки, поки не натрапила на хитрість, яка змінює правила гри.

За допомогою невеликої "зворотної психології" маленький хлопчик приймає ліки, не замислюючись. Варто зазначити, що це виглядає так, ніби це йому подобається.

Фото малюка, який п'є ліки
Фото малюка, який п'є ліки

Мама вирушила в соцмережу, щоб поділитися своїм трюком, де батьки хвалили її за творчий підхід.

"Отже, мій дворічний син ненавидів приймати свої ліки! І я знайшла найкращий спосіб зробити це !!!! Ха-ха-ха. Я прикидаюся, що не знаю, що робити і дозволяла йому показати мені. Ніяких істерик, ніяких драм, yayyyyy", - звернулася жінка до публіки.

З моменту публікації пост зібрав майже 900 лайків і десятки коментарів від інших батьків, які хвалять цю ідею.

"Абсолютно блискуче і прекрасне виховання", "Ха-ха, це саме те, що мені довелося робити зі своєю маленькою дівчинкою, щоб змусити її приймати ліки, творить чудеса, і з тих пір ніяких проблем", "чудово. Зворотна фізіологія в кращому вигляді. Туше!", "Відмінна ідея. Він дуже милий і виглядає таким гордим собою", - пишуть відгуки бзери соцмережі.

Нагадаємо, що мама показала примари на фотографіях з друзями.
Як раніше повідомляв портал "Українці", мама показала дитячу книгу, в якій розповідаю, як з'являються діти.