Троє так званих "мандрівників у часі" прийшли в TikTok, щоб поділитися своїми знаннями про майбутнє і попередити глядачів про прийдешні прикрі події. Один з них дозволить восьми людям отримати "суперсили".

Про це повідомляється на порталі "Daily Star".

Група самозваних "мандрівників у часі" стала вірусною після публікації воістину химерних "пророкувань" на найближче майбутнє.

Авантюристи обурливо заявляють, що вирушили в минуле, знаючи, що станеться в майбутньому.

Незважаючи на практично повну відсутність доказів своїх переконань, користувачі TikTok зібрали мільйони підписників на платформах.

У більшості їхніх відео показані сцени з фільмів про стихійні лиха та документальних фільмів про дику природу, щоб інсценувати їх передбачення.

Монстр
Монстр

"Мандрівник у часі", який стверджує, що прибув на Землю в реальному часі в грудні 2020 року, опублікував в соцмережах, що він тут "намагається допомогти" і попередити людей, що "грядуть погані речі".

В одному відео, чоловік показує, як вантажний корабель долає величезні хвилі в морі під час шторму.

Підпис говорить: "Припиніть прокручувати! Я справжній мандрівник у часі. Влітку 2021 року вдарить велика хвиля. Будьте готові".

Пост набрав 69000 переглядів, і деякі глядачі просили стежити за більш детальною інформацією.

"Це означає, що хвилі будуть бити між початком і кінцем літа, це буде узбережжя Каліфорнії, Нью-Йорк, Майамі, Флорида", "якщо ви дійсно з майбутнього і знаєте, що велика хвиля вдарить, скажіть нам, де і коли", - цікавляться користувачі.

Не дивно, що мандрівник у часі не відповів ні на одне з питань.

Пост з Тікток
Пост з Тікток

Ще один користувач TikTok, "справжній мандрівник у часі" з 2582 року, сміливо заявив, що здійснив кілька поїздок у минуле і майбутнє з місією "повідомити людству про Футуристичні події в цей момент відносного часу".

У відео, яке він розмістив у березні, він вказує конкретну дату через чотири місяці і показує місцезнаходження таємничого звіра.

"6 жовтня 2021 року ми виявимо істоту, не схожу на жодну іншу. Він буде виявлений в лісі акацій в Австралії. Це буде найнебезпечніша істота. Ця істота називається Газаур", - повідомляє чоловік.

"Я подивився. Хлопці, це іграшковий вертоліт!", "Австралія знаходиться в повній небезпеці. Я відчуваю себе погано", - коментують юзери соцмережі.

Третій "мандрівник у часі", який сенсаційно стверджує, що прибув з 2484 року, сказав в одному відео, що до кінця цього року вісім людей отримають "змінює життя" подія.

Очевидно, вони отримають "суперсили" від сонця, яке дає їм можливість телепортуватися, літати і управляти погодою.

Пост з Тікток
Пост з Тікток

"Цей мандрівник у часі" сказав своїм 1,3 мільйонам послідовників: "20 грудня 2021 року вісім людей отримають надздібності від енергетичних хвиль Сонця. Але у всьому завжди є хороші і погані сторони. У той час як вісім людей вибирають, як вони хочуть використовувати свої надздібності, великі компанії починають намагатися на них тестувати, щоб створити більше наддержав".

Він навіть детально описав суперсили в окремому пості і сказав, що вони складаються з "чистої сили, телекінезу, телепатії, телепортації, польоту, передбачення, магії, а також маніпулювання погодою".

Нагадаємо, що військові пілоти розповіли про НЛО.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі розповіли про секретні матеріали.