Компанія RealDoll спеціалізується на виробництві реалістичних секс-ляльок, і їх шанувальники приголомшені високою якістю, а деякі навіть запитують, чи справжні вони.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Високотехнологічні Секс-ляльки швидко стають настільки реалістичними, що багато користувачів стверджують, що вони більше не можуть спочатку сказати, люди вони чи ні.

Ляльки мають роботизовані риси обличчя, які можуть змінювати їх вираз, а також анатомічно точні з точки зору того, як вони рухаються.

Шанувальники були в захваті від можливості появи більшої кількості нішевих ляльок, навіть пропонуючи свої власні пропозиції.

Лялька
Лялька

Одна фанатка хотіла дізнатися більше про варіанти налаштування, запитавши:

"Чи є можливість накачати м'язи за додаткову плату? Будь ласка".

Інший здивований шанувальник навіть переплутав співробітника з лялькою-чоловіком, з якою вона позувала поруч, написавши: "Ваші ляльки на частку секунди виглядають такими реальними, я такий - Ух ти, тепер вони роблять ляльки татуювання?"

Тим не менш, вирази обличчя ляльок все ще викликають жартівливу критику, і в одному з відповідей говориться: "У неї такий вираз обличчя, ніби хтось пояснює їй, що майбутнє за сонячною енергією, а пасивне куріння шкідливо для всіх".

Лялька
Лялька

Майстерня RealDoll знаходиться в Сан-Маркосі, Каліфорнія, і створює надзвичайно виглядаюче робоче місце.

Найдорожчі ляльки оснащені вбудованим ШІ, який дозволяє їм взаємодіяти з користувачами.

У компанії також є нові плани щодо створення взаємозамінних осіб на одній і тій же ляльці і, можливо, навіть різних "особистостей".

Нагадаємо, що молодий хлопець показав свої екстремальні модифікації.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі показали сучасного робота для плотських утіх.