У Нешер Рамла Homo були дуже великі зуби і не було підборіддя, і новаторські відкриття припускають, що вони могли схрещуватися з сучасними homo sapiens десятки тисяч років тому.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Революційне відкриття в Ізраїлі виявило новий тип доісторичної людини, який жив близько 130000 років тому.

Ці загадкові люди були предками неандертальців і, можливо, одружилися з homo sapiens .

Цих людей назвали Нешер Рамла Хомо - на честь місця на південний схід від Тель-Авіва, де він був знайдений.

Десятки тисяч років тому ця місцевість нагадувала африканську савану, багату дикою природою і ідеально підходить для стародавніх мисливців-збирачів.

Череп
Череп

Дослідники виявили, що місце розкопок заповнене кістками багатьох тварин, кам'яними інструментами для розведення вогню і оброблення м'яса, а також людськими кістками, включаючи черепа.

Результати показують, що ці стародавні люди мали дуже великі зуби і не мали підборіддя, і вони могли перетинатися з сучасними Homo sapiens.

"Відкриття нового типу Homo має велике наукове значення. Це дозволяє нам по-новому осмислити раніше знайдені людські скам'янілості, додати ще один шматок до загадки людської еволюції і зрозуміти міграції людей в Старому світі", - сказав Ісраель Гершковіц з Тель-Авівського університету, один з керівників групи, яка проаналізувала останки.

Гомо-група Нешер Рамла може бути ключем до відповіді на найбільш нагальні питання антропологів про міграцію перших людей.

Вченим не вдалося витягти ДНК з скам'янілостей.

Череп
Череп

"Тепла погода руйнує ДНК. В Ізраїлі нам не вдалося знайти жодної збереженої ДНК, що датується раніше, ніж 15 000 років тому", - сказав Гершковіц.

З цієї причини висновки дослідників засновані на морфології знайдених кісток.

Нагадаємо, що молодий хлопець показав свої екстремальні модифікації.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі показали сучасного робота для плотських утіх.