Жінка, у якої в дитинстві були втулки у вухах, поскаржилася своєму лікарю на застуду і інфекцію в носових пазух, але виявила, що трубка все ще перебувала в її вусі 22 роки тому.

Про це повідомляє портал "Mirror".

Жінка попросила свого лікаря "промити їй вуха після скарги на слух" і була шокована, коли вони виявили, що протягом останніх 22 років у неї був предмет, що застряг там.

Користувач TikTok Джордан поділився цією новиною зі своїми підписниками у відеоролику під назвою "Коли ви йдете до лікаря через застуду, вони промивають вам вуха і знаходять сюрприз", і демонструє зображення похмурого відкриття.

Маленька біла трубка, яка була виявлена, покрита товстим шаром вушної сірки, вона перебувала всередині її вуха з чотирьох до 26 років.

Дівчина розповіла, що в молодості у неї були втулки у вухах, які повинні були випадати природним чином протягом року, але для неї це ніколи не відбувалося.

Джордан поділився цією похмурою історією ще в червні, і з тих пір її подивилися більше 750 000 разів, і тепер люди побоюються за свої вуха.

"О Боже, сподіваюся, мого там немає! У мене було три набори, коли я був маленьким", "мені сказали, що моя випала, тепер я дуже хвилююся", "Чувак, не жартуйте, те ж саме сталося і зі мною. Я дізнався про цю тенденцію TikTok з вушною камерою і зміг побачити це, і мені вставили трубки, коли мені було 18 років".

Як раніше повідомляв портал "Українці", вчені розповіли, що Земля зміщується з осі.
Нагадаємо, що кухар показав салат з попкорну.

Також портал "Українці" писав, що маленька дівчинка застрягла в лікарні через рідкісну хворобу.