Російська пропаганда та нав'язування всього військового знову пробиває дно. Всі вже встигли жахнутися і посміятися з загонів молодих путін-югендів у Криму, аж тут московити вирішили показати військову форму для своїх попів.

Новинки представили на військовому форумі "Армія-2020".

військова форма для російських попів
військова форма для російських попів

військова форма для російських попів
військова форма для російських попів

військова форма для російських попів
військова форма для російських попів

військова форма для російських попів
військова форма для російських попів

Піздніше з'явилося повідомлення, що після розголосу, скандалів та жартів російська православна церква не давала благословення на пошиття камуфляжних ряс, представлених на міжнародному військово-технічному форумі "Армія-2020" в підмосковному парку "Патріот".

"Все, що робиться, повинно робитися за статутом Російської православної церкви і за погодженням з Синодальним відділом по стосункам зі Збройними силами та правоохоронними органами. Цього зроблено не було", - заявив "Інтерфаксу" глава відділу єпископ Стефан.

Раніше Українці повідомляли, що Лукашенка порівняли з Гітлером.

Адольф Гітлер багато зробив для Німеччини. При ньому Німеччина «піднялася з колін» після приниження і грабіжницьких контрибуцій Першої світової війни. При ньому Німеччина наводила жах на інші країни і народи. При ньому Німеччина зазнала найбільшу національну катастрофу XX століття.

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

Про це на своїй сторінці в Facebook пише волонтер і блогер Юрій Касьянов.

Він зазначає, Олександр Лукашенко багато зробив для Білорусі. Він зберіг радянський економічний потенціал, не дозволив нуворишів і бандитам розрізати на металобрухт флагмани союзної індустрії, не віддав рекетирам в треньках металургійні заводи, які не сплавив «Мотор Січ» червоним директорам.

Зберіг медицину, зміцнив дороги, гарантував стабільність, придушив будь-яке інакомислення, заборонив думати, не дозволив пишатися собою, знищив опозицію і закопав політичних опонентів. Кожен справжній диктатор мріє облагодіяти свій народ.

Квітуча економіка, безкоштовна медицина, і звірства ОМОНу, і тортури в СІЗО. Щастя будується на контрастах. По-іншому це не виходить.

Українці тепер і на Flipboard! Додавай скоріш!

Касьянов відзначає, по-іншому - це вічні пошуки. Пошук призначення, вибір шляху, дурні метання, ідеалізм, марксизм, капіталізм, бандитизм, олігархат, свобода слова за гроші, демократія за дуже великі гроші, політична проституція, міністри-алкоголіки, знову олігархат, завжди олігархат, куми, хабарники, слуги народу.

«Хочете бути вільними? Тоді випийте цю чашу до дна або повертайтеся до Гітлера, Лукашенко, Путіну і Чаушеску. Свобода непроста річ», - резюмував блогер.