Відомий український журналіст та телеведучий програми Дмитро Комаров похизувався на своїй сторінці в Instagram новим званням "Заслуженого журналіста України".

Дмитро Комаров та Володимир Зеленський
Дмитро Комаров та Володимир Зеленський
Дмитро Комаров та Володимир Зеленський

Таким званням журналіста нагородив президент України Володимир Олександрович Зеленський. Сам Дмитро стверджує, що для нього був звичний робочий день.

"Це був звичний, дуже насичений робочий день: десятки зустрічей, телефонних конференцій, підготовка до експедицій, зв'язок з представниками континентів, дивлячись в телефоні на розділ "світовий час" Дмитро Комаров

Дмитро розповідає, що частенько відключає звук на телефоні під час робочих зустрічей, так коли він ввімкнув телефон цього разу то не повірив своїм очам.

Дмитро Комаров на врученні нагороди
Дмитро Комаров на врученні нагороди
Дмитро Комаров на врученні нагороди

"І ось беру я телефон до рук та бачу купу привітань. Виявляється, що президент України Володимир Зеленський підписав наказ та нагородив мене званням "Почесний журналіст України". Це був дійсно сюрприз. Я не очікував і навіть не думав про таке.", - ділиться з підписниками Дмитро.

Також журналіст переповідає історію своєї кар'єри журналіста. Його путь до власної програми та висот у журналістиці був довгим та тернистим.

"У десятирічному віці я вже фотографував, сам проявлював ночами у ванній кімнаті плівки "Свема" і друкував чорно-білі фотознімки під світлом червоної лампи. У 12 років опублікував першу статтю, а в 17 вперше влаштувався на роботу до газети "Теленеделя". Тоді я навіть уявити собі не міг, що сьогодні буду отримувати від президента нагороду "Почесний журналіст України" Комаров

За словами Дмитра він ніколи не ганявся за почестями та нагородами, адже журналістика це не робота, а його призвання та життя.

Дмитро висловлює подяку не лише президентові, а й усім телеглядачам програми "Світ навиворіт", якій в цьому році виповнюється 10 років.

Нагорода "Почесний журналіст України"
Нагорода "Почесний журналіст України"
Нагорода Почесний журналіст України

Дорогі друзі, це перш за все ваша нагорода. Якби не ваша любов до проєкту та зацікавленість у ньому, його б не було. Ви мій стимул та головний двигун. Я вдячний Володимиру Зеленському за нагороду, але для себе вирішив, що це наша спільна нагорода. Сімї творців "Світу навиворіт", а головне ваша телеглядачі. Дякую вам, не підведу." Дмитро Комаров