Відомий український журналіст та телеведучий програми Дмитро Комаров похизувався на своїй сторінці в Instagram новим званням "Заслуженого журналіста України".

Дмитро Комаров та Володимир Зеленський
Дмитро Комаров та Володимир Зеленський
Дмитро Комаров та Володимир Зеленський

Таким званням журналіста нагородив президент України Володимир Олександрович Зеленський. Сам Дмитро стверджує, що для нього був звичний робочий день.

"Це був звичний, дуже насичений робочий день: десятки зустрічей, телефонних конференцій, підготовка до експедицій, зв'язок з представниками континентів, дивлячись в телефоні на розділ "світовий час" Дмитро Комаров

Дмитро розповідає, що частенько відключає звук на телефоні під час робочих зустрічей, так коли він ввімкнув телефон цього разу то не повірив своїм очам.

Дмитро Комаров на врученні нагороди
Дмитро Комаров на врученні нагороди
Дмитро Комаров на врученні нагороди

"І ось беру я телефон до рук та бачу купу привітань. Виявляється, що президент України Володимир Зеленський підписав наказ та нагородив мене званням "Почесний журналіст України". Це був дійсно сюрприз. Я не очікував і навіть не думав про таке.", - ділиться з підписниками Дмитро.

Також журналіст переповідає історію своєї кар'єри журналіста. Його путь до власної програми та висот у журналістиці був довгим та тернистим.

"У десятирічному віці я вже фотографував, сам проявлював ночами у ванній кімнаті плівки "Свема" і друкував чорно-білі фотознімки під світлом червоної лампи. У 12 років опублікував першу статтю, а в 17 вперше влаштувався на роботу до газети "Теленеделя". Тоді я навіть уявити собі не міг, що сьогодні буду отримувати від президента нагороду "Почесний журналіст України" Комаров

За словами Дмитра він ніколи не ганявся за почестями та нагородами, адже журналістика це не робота, а його призвання та життя.

View this post on Instagram

Несмотря на карантин,  работа «Мира наизнанку» кипит. Мы доделываем серии про Китай, снятые, кстати, до коронавируса, готовимся к новой экспедиции.  Это был мой обычный, очень насыщенный рабочий день: десятки встреч, телефонных конференций, подготовка к экспедициям, созвоны со всеми континентами, поглядывая в телефоне на раздел «Мировое время». Часто во время встреч я выключаю звук в телефоне и могу несколько часов к нему не прикасаться. И вот беру его в руки и вижу сотни поздравлений. Оказывается, Президент Украины Владимир Зеленский @zelenskiy_official подписал указ и присвоил мне звание «Заслуженного журналиста Украины». Это был действительно сюрприз. Я не ожидал и даже не думал о таком.  В 10-летнем возрасте я уже фотографировал, сам проявлял ночами в ванной комнате пленки "Свема" и печатал черно-белые фотографии под светом красной лампы. В 12 лет опубликовал первую статью, а в 17 впервые устроился на работу в газету «Теленеделя». Тогда я и подумать не мог, что сегодня буду получать от Президента награду «Заслуженный журналист Украины». Я вообще никогда не стремился к наградам, потому что журналистика для меня – не работа, а стиль жизни. Я просто очень люблю то, что делаю. Обожаю. Не могу без этого. Я благодарен Президенту. Но особенно благодарен зрителям программы «Мир наизнанку», которой в этом году исполняется 10 лет. Дорогие друзья, это, прежде всего ваша, а не моя награда. Если бы не ваша любовь и интерес к проекту, его бы не было. Вы – мой стимул и главный двигатель. Когда мы с оператором @dmytryiev_aleksandr по 150–200 дней в году проводим в экспедициях, не видим родных - мы делаем это для вас. Для меня «Мир наизнанку» не работа - это моя жизнь. Ну, а награда – это еще один стимул работать усерднее, забираться всё дальше, а показывать всё больше. И ни малярия, ни "людоеды", ни пираньи с крокодилами меня не остановят, если вы любите «Мир наизнанку». Я благодарен Владимиру Зеленскому за награду, а для себя решил, что это – наша общая с вами награда. Не моя, а наша. Награда семьи создателей, а главное - семьи зрителей «Мира наизнанку». Спасибо вам. Не подведу. Самое интересное впереди. Не переключайтесь☺

A post shared by Дмитрий Комаров (@komarovmir) on

Дмитро висловлює подяку не лише президентові, а й усім телеглядачам програми "Світ навиворіт", якій в цьому році виповнюється 10 років.

Нагорода "Почесний журналіст України"
Нагорода "Почесний журналіст України"
Нагорода Почесний журналіст України

Дорогі друзі, це перш за все ваша нагорода. Якби не ваша любов до проєкту та зацікавленість у ньому, його б не було. Ви мій стимул та головний двигун. Я вдячний Володимиру Зеленському за нагороду, але для себе вирішив, що це наша спільна нагорода. Сімї творців "Світу навиворіт", а головне ваша телеглядачі. Дякую вам, не підведу." Дмитро Комаров