Лікар терапевт Людмила Лапа розповіла як запобігти грипу восени. За словами лікаря до групи ризику потрапляють алергіки.

Підхопити бронхіт, грип або ГРВІ можливо навіть під час звичайної прогулянки на вулиці. Вважається, що алергіки більш некомфортно відчувають себе на весні, проте восени існують свої ризики для людей схильних до алергії.

Коли восени починається сезон дощів в опалій листві відбуваються гнильні процеси, що сприяють розвитку грибкових інфекцій, які й провокують алергічні реакції. Даного виду патогенні викликають запалення слизової оболонки, і віруси швидше проникають в організм людини.

Особливу обережність варто проявляти й діабетикам. Восени їм варто постійно контролювати показники цукру у крові, адже підвищений цукор може сприяти розвитку на шкірному покриві та слизових запалень, що сприяє зараженню ГРВІ, бронхітом і так далі.

Нещодавно портал "Українці" повідомляв про каші в нашому щоденному раціоні котрі шкодять здоров'ю.

Читайте також про метод схуднення за допомогою 5 типів продуктів, як схуднути без нескінченних обмежень читай на порталі "Українці".

Також раніше повідомлялося чому Україну очікує ще один жорсткий карантин восени, епідеміологи попереджають, що адаптивний карантин не затримається надовго.