Від Анастасії Заворотнюк шанувальники вже дуже довго не отримують ніяких звісток. Єдиним зв'язком із хворою актрисою є її дочка Анна, яка хоч і веде свій блог в Instagram, але мовчить про те, що коїться з її матір'ю насправді.

Анна Заворотнюк
Анна Заворотнюк
Анна Заворотнюк

Нещодавно донька зірки поділилася незвичною подією, повідомив що у неї побував досить незвичний гість. Ось що вона розповіла: «Уявляєте, до мене на балкон прилетів справжній орел! Цікаво, до чого б це? Я підійшла до нього так близько, неймовірно красивий і граціозний птах. Недарма ж він є символом відваги, гордості, хоробрості та інших позитивних якостей. Сфотографувати навіть встигла! А ви знаєте, що орли знаходять собі пару один раз і на все життя. Вчені виявили пару, яка прожила разом понад 35 років ».

Підписники у коментарях поділилися з Анною своїм досвідом та думкою про подію: "Я знаю що якщо якась птиця або у вікно або на балкон залітає, то це до дуже не добрий знак. А взагалі у нас поруч з будинком є ​​садок і там на деревах вже дуже багато років живуть сови з їх дітками","Орел - особливий страж людини. На превелике щастя його візит","Головне щоб у вікно пташки не стукали ... це до поганого. У мене один раз пташка на балкон залетіла в прочинені стулки й почала літати та битися по балкону, і голосно цвірінькати довелося вийти її випустити звідти. Увечері син упав на футболі сухожилля плеча порвав ... Так що я тепер до птахів не ставлюся добре","До нас один раз прилетіла на підвіконня ворона або ворон. Птах був чорнющий як вугілля. Сиділа довго, що то там каркала. Я її встигла на відео зняти. А через кілька днів ми отримали дуже велику суму. Це було в 13 році".

Нещодавно портал "Українці" повідомляв про те, що Анастасія Заворотнюк йде на поправку, зірка жадає повернутися до кар'єри.