Нещодавно стало відомо, що головну ялинку країни буде встановлено в Києві на Софіївській площі.

З бюджету на це не візьмуть жодної копійки, все буде зроблено за рахунок меценетів. Також було оголошено про створення великої ковзанки біля ТРЦ Рівермолл, яка має дуже сподобатися киянам. Льодовий майданчик площею 1600 квадратних метрів працюватиме з 9 грудня до 28 січня на Дніпровській набережній, 12 біля ТРЦ River Mall. Про це повідомляє прес-служба ТРЦ.

Ковзанка біля ТРЦ River Mall
Ковзанка біля ТРЦ River Mall

І, звичайно ж, традиційно, свої двері відчинить і "Зимова країна" на ВДНГ.

З 9 грудня на ВДНГ розпочне роботу різдвяне містечко "Зимова Країна". У ньому заливатимуть величезну ковзанку з крижаними скульптурами, малюків розважатимуть казкові ельфи та Санта, також там можна буде побачити фольклорні вистави. Цю локацію відкриватимуть уже другий рік.

Організатори обіцяють нові розваги. Зокрема, у великому білому наметі на центральній площі ВДНГ відкриють виставку-казку крижаних скульптур "Снігова королева". Вона буде іммерсивною, тобто її розробники використовують віртуальну реальність, а крім власне крижаної експозиції буде ще й аудіовістава.

Біля Оранжереї буде створено велику експозицію "Illuminarium. Магія світла, що складається з яскравих ілюмінованих інсталяцій. А в павільйоні №6 буде представлено концертну програму: благодійні джазові та симфонічні вечори на підтримку ЗСУ (5 ОШБр), а також різдвяні музичні шоу.

"Зимова країна" на ВДНГ, фото із соцмереж
"Зимова країна" на ВДНГ, фото із соцмереж

Ключові святкові елементи будуть на центральній площі ВДНГ. Тут заллють ковзанку площею 2500 кв.м. із фантазійним оформленням. Біля центрального входу організатори створять різдвяний ярмарок зі святковою ялинкою, Венеціанською каруселлю та оглядовим колесом. Ближче до кота відкриються фуд-корти.

Ще однією локацією буде павільйон №2, де пройде "Різдвяна Фабрика Мрій", казкове містечко, де, як обіцяють організатори, дітям можна буде взяти участь в інтерактивному дійстві – ельфи виготовлятимуть чарівні ялинкові кульки зі скла.