Українська телеведуча Ольга Фреймут, відома за програмою "Ревізор", поділилася одкровенням про те, чи існує поняття кумівства на ТБ.

Подробицями телеведуча поділилася в інтерв'ю програмі "Зе Інтерв'юер". За словами Фреймут, на телебаченні дуже важливо з усіма дружити та вміти підтримувати розмову. Вона також зазначила, що свого часу, коли ще працювала на "Новому каналі", цього не розуміла, і це коштувало їй кар'єри.

"У кулуарах багато чого вирішується і я тепер це розумію. На телебаченні дуже важливо розуміти: у кого і коли день народження. Вітати з днем народження. Посміхатися. Запитувати як твої діти, як твої собаки – знати, що у тебе є собаки. Я цього всього не розуміла. Я вела аскетичне життя, була у своєму світі. У мене мало було друзів на телебаченні й це моя помилка. Я думаю, що це коштувало мені кар'єри", – заявила Фреймут.

Раніше портал "Українці" повідомляв про зцілення Ольги Фреймут від COVID-19, а також про симптоми які відчувала відома телеведуча: "головний біль, біль в тілі, відсутність смаків та запахів та температура...".