Особняк придбала у вересні 2019 року молода подружня пара Сара і Шон Сарсон. Сім'я думала, що цей будинок вони купили "назавжди".

Дім з Термітами
Дім з Термітами

Але їх не попередили, що в будинку живуть терміти – попередні господарі запевнили їх, що дім у повному порядку. Більш того, будівельний інспектор запевняв подружжя Сарсон, що будинок знаходиться в повному порядку і готовий зустрічати нових господарів.

Через деякий час після заселення Сарсони почали помічати неприємне сусідство - з розетки, розташованої у ванній кімнаті, почали виповзати комахи - терміти.

"Це нагадало фільм жахів. У домі небезпечно перебувати, в опорних дерев’яних балках діри", – розповіла жінка.

На сьогодні парі довелося виїхати з новопридбаного житлового будинку. Подружжя готують позовну заяву в суд на будівельного інспектора.

Читайте також про креативний задум по продажу одягу, що колись належав померлим. Жіночка збільшила обсяг продаж втричі ведучи трансляцію вночі та перетворюючись на зомбі.

А також про ще одне нашестя комах в житті простої людини з Австралії, жіночка виклала у мережу відео на якому зображена безліч істот, що не видно неозброєним оком. При будь-якому доторканні те що, на перший погляд, було піском починало ворушитися.