Відома українська співачка, екс-учасниця популярного гурту «Время и стекло» Надя Дорофєєва нерідко радує шанувальників відвертими знімками, демонструючи точену фігуру і спокусливі форми.

Надя Дорофеєва та Позитив
Надя Дорофеєва та Позитив

Однак нещодавня публікація зірки викликала у підписників вельми неоднозначну реакцію. На сторінці Дорофеєвої в соціальній мережі Instagram з'явилася публікація, на якій артистка позує в закритому рожевому купальнику. Виконавиця піднялася на якусь дерев'яну конструкцію, що зовні нагадує паркан і прийняла досить відверту позу.

«Вибирати пози для фотографій - непроста робота. Ми впоралися? », - звернулася Надя до фанатів.

Тим часом в коментарях до цієї публікації в низці компліментів та лестивих повідомлень з'явилося чимало висловлювань від тих, кого заведено називати «Хейтер». Багато з них звернули увагу на зайву худорлявість знаменитості, а інші знайшли інакші приводи для критики.

«Що ти ще можеш, окрім як попу виставляти, кому вона потрібна?», «Дошка якась», «Груди маленькі», «Попа якась не дівоча», «Де груди?», «Ти чому така худа? »,« Надя, ти в спортзал перестала ходити? »,« ти б ще нижче нагнулася », - пишуть незадоволені користувачі. Більш того, в окремих коментарях фанати, і зовсім, почали пошлити та залишати співачці недвозначні натяки на с*кс.