Бізнес-леді та донька Віктора Ющенка відвідала покази Українського тижня моди та розповіла Катерині Осадчій чому вирішила стати дизайнером купальних костюмів, а також про особисте життя та старшу доньку.

Як влучно підмітила Катерина Осадча перебування Віталіни Ющенко в перших рядах показів українського тижня моди зовсім не дивно, адже нещодавно леді вирішила стати дизайнеркою.

Віталіна зізнається, що основним двигуном створення колекції купальників став карантин. До творчого задуму авторки перш за все входило бажання показати, що жінка може виглядати спокусливо навіть у закритому купальному костюмі.

"Можна бути жінкою і вдягнутою й сексуально привабливою, правда ж?",- коментує власні наміри Ющенко.

Гостра на язик Катя Осадча не обійшла стороною також і особисте життя Віталіни, так розмова пішла про її старшу доньку, якій виповнився 21 рік.

-"Старшій донці вже 21, а отже в теорії ти з року на рік можеш стати бабусею Віталіною, чи це вже близько?", - запитала Катерина Осадча.

-"І тобі здоров'я..", - відшуткувалася Віталіна.

Проте за словами доньки третього Президента України, перспектива стати бабусею її зовсім не лякає. В доньки є чудовий парубок з яким вони досить довго разом, та уся родина зовсім не проти їх союзу.

"Ставати бабусею я не хочу ще, але рано чи пізно це буде, і якщо буде дай боже здоров'я тим діткам і бабусям і прадідусям і всім нашим родичам гарбузовим", - підсумувала Віталіна.