Наталія Могилевська, українська співачка, виклала чергове своє селфі, яке розділило шанувальників на два табору.

До слова, артистка позувала з букетом квітів, при цьому поцікавившись у підписників, що вони вважають за краще найбільше - вазони або букети.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

"А ви що вважаєте за краще живі букети або вазони? Так шкода, що букети швидко в'януть. На відміну від кімнатних квітів у горщиках. Квіти, подаровані з любов'ю, пробуджують в жінці ніжну, вразливу і наївну дівчину!", - написала на своїй сторінці в Інстаграм виконавиця.

пост Наталії Могилевської в Інстаграм
пост Наталії Могилевської в Інстаграм

У той же час в коментарях деякі шанувальники звернули увагу на жирну шкіру обличчя Могилевської, закликавши її терміново поміняти візажиста.

"Я б вважав за краще замінити Вашого візажиста на іншого!", "Це моя суб'єктивна думка! Очі розмазані, губи як після окрошки, немає акуратності, контурінг жах!", "Обожнюю Наталю!!! Але теж помічаю, макіяж невірно підібраний. Немов робить обличчя сумним. Але при цьому видно, що під макіяжем обличчя дуже витончене!!! Нового візажиста в студію", "Боже, яка шкіра обличчя жирна", - писали люди.

Нагадаємо, раніше Могилевська наробила шуму новим постом в Інстаграм. Відзначимо, знаменитість позувала в білому халаті, під яким не було нижньої білизни, при цьому знаменитість перебувала у власній спальні.

Крім цього, Могилевська розповіла, що найбільше любить однотонну постільну білизну, а особливо, вона надає перевагу білому.