Дослідники з Канади протягом 21 дня проводили нагляд за домашніми котами. Першу групу вихованців годували один раз в день, інших - чотири. По закінченню вивчення результатів, спеціалісти розповіли, яку кількість разів на день слід годувати кішок.

Вчені з Гуелфского університету в Канаді дослідили та з'ясували, як правильно годувати кішок. Виявляється, тваринам належить один приймання їжі в день.

За словами дослідників, котів оптимальніше за все годувати один раз. Таким чином вони краще контролюють голод та не набирають зайвої ваги.

Вчені наглядали за вісьмома домашніми кішками протягом 21 дня. Першій половині з них давали їжу один раз в день, інший - ту ж порцію розподіляли на чотириразове годування.

Було з'ясовано, що улюбленці з першої групи мали вищий рівень гормонів, що регулюють апетит. А це, стверджують експерти, говорить про задоволеність котів. Також ці тварини спалювали запаси жиру і засвоювали більше білка для нарощування м'язів.

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" публікував дослідження вчених щодо причин з яких собаки полюбляють їсти траву, виявляється що саме таку харчову звичку тваринам підказують інстинкти.