Watch Dogs Legion вийде 29 жовтня на PS4, Xbox One і РС, а сюжетної зав'язкою стане терористичний акт, який уряд Англії «повісила» на хакерів DedSec. Основне завдання гравців - знайти винних і очистити ім'я угруповання.

Свіжий трейлер зняв Альберто Міельго - режисер серії «Свідок» з антології «Любов, смерть і роботи».

Геймплейний трейлер, в якому показують різні способи проходження однієї й теж місії завдяки різними персонажам - за будівельника, хакера і місцевого охоронця.

У фіналі презентації розробники продемонстрували ігровий процесу за професійного найманця в стилі Джона УІКа. Багато анімації героя як і декорацію нагадують певні сцени з бойовика з Кіану Рівзом.

Через технічні проблеми обіцяні нагороди, Watch Dogs 2 для РС, куртка для Watch Dogs Legion, кеш-ключ для The Division 2 і сокиру «Місячне сяйво» для Assassin's Creed Valhalla, видадуть всім. Як саме, втім, поки невідомо.

Дія «Легіону» розгортається в Лондоні недалекого майбутнього. Великобританія переживає важкий політична криза: уряд повністю втратила контроль над країною, і всім заправляє приватна військова компанія «Альбіон». Під час анонса гри розробники багато говорили про те, що це наслідки «Брекзіта», але зараз це слово в грі більше не звучить. Можливо, після того, як «Брекзіт» дійсно відбувся, а з країною не відбулося нічого страшного, вони передумали прив'язувати антиутопическое майбутнє до реальних подій.

«Альбіон» контролює все, включаючи ЗМІ, але звичайні англійці не вірять компанії і в міру сил намагаються їй протистояти. Саме тому будь-якого з них можна завербувати в DedSec - знайому по попередніх частинах хакерську угруповання, за членів якої нам і належить грати.

На самому початку сюжету DedSec крупно підставляють: їх звинувачують у скоєнні терактів. Організації належить з'ясувати, хто за цим стоїть, попутно вербуючи нових рекрутів і зменшуючи вплив «Альбіону» в кожному з районів Лондона.

Реліз гри на PS5 і Xbox Series X відбудеться незабаром після, а володарі проекту на PS4 і Xbox One отримають безкоштовні оновлення до некстген-версій.