Популярна співачка і актриса Аліна Гросу, яка розлучилася через рік після весілля, заявила, що більше не має наміру говорити про колишнього чоловіка. Вона багато знімається в кіно, пише нові пісні, а свої емоції вихлюпує в віршах.

Аліна Гросу каже, що осінь її надихає.

пост Аліни Гросу в Інстаграм
пост Аліни Гросу в Інстаграм

"Якось непомітно вже, практично, настав другий місяць осені ... Не знаю, як ви ... а я дико люблю дощ, холод і негоду? вони навівають романтику в душі і хочеться ще більше творити і жити дихаючи на повні груди? ￰За останній тиждень я записала 2 пісні... одну, нарешті на українській мові, друга ж стане саундтреком до нової картини", - розповіла Аліна в Instagram.

«Друзі і близькі люди в холодну пору року поряд, а влітку хто куди. Все в різних містах і країнах. і свою першу любов я зустріла восени і закохуватися найбільше хочеться мені восени », - написала Аліна і супроводила пост знімком, на якому невідомий чоловік тримає її за руку. Можливо, таким чином Аліна натякає на нову любов?

Раніше Аліна зі сльозами на очах розкрила причину розлучення. В оточенні колишнього чоловіка співачки Олександра Комкова також висловилися про Гросу.

Шлюб співачки Аліни Гросу з російським бізнесменом Олександром Комкова не протривав і року. Зірка дала відверте інтерв'ю, що переломний момент трапився в грудні 2019 року, коли чоловік запропонував якийсь час пожити окремо, а потім зізнався, що познайомився з іншою жінкою.

«22 грудня - через півроку після весілля - він (чоловік) запропонував роз'їхатися на місяць, спробувати нове життя», - згадувала Гросу в програмі Світське життя.

Співачка дізналася, що паузу Олександр використовував, щоб облаштувати відносини з іншою жінкою. Аліна зізналася, що навіть знає цю розлучницю, але, наскільки відомо співачці, той роман закінчився нічим.

Згадуючи про відверту розмову з тепер уже колишнім чоловіком, Гросу з'ясувала для себе дуже важливе про моральні принципи Олександра. «Говорив, що ніколи мене не любив ... Каже, що кожна його наступна жінка багатшими, ніж попередня. І тут для мене все прояснилося », - зізналася Аліна.