Популярна українська співачка Ірина Федишин поділилася з шанувальниками архівними знімками. На своїй сторінці в Instagram опублікувала фото, зроблені 21 рік тому, як 12-річна Ірина разом з батьком взимку співає на весіллі.

На фото виконавиця привітала всіх з Днем музики і розповіла, за яких умов відбувався виступ.

Ірина Федишин
Ірина Федишин

«Всіх з Днем музики. Впізнали? Так, це я з батьком. Тут мені 12 років. У той час, коли мама була на заробітках за кордоном, ми з татом підзаробляла на весіллях музикантами. Згадую, як було холодно, тому що це була зима, а весілля було не як тепер в ресторані, а в саморобному шалаші для музикантів. Одягнена я в дублянку, яку мама передала з Італії. Вона мене і зігрівала. Це не прості були часи. На цьому фото мій перший музичний інструмент Yamaha, який мені купив тато. Згодом на ньому я написала чимало пісень, які ви знаєте», - поділилася спогадами Ірина.

Ірина Федишин з батьком
Ірина Федишин з батьком

Також Федишин зізналася, що саме батько був її першим учителем, який навчив її сольфеджіо, гармонії, а також написання пісень.

«Першу пісню для мене теж написав тато , яка називалася« Квітка надії ». А потім була музична школа, фестивалі, малі та великі сцени. Саме завдяки великій любові до музики і наполегливій праці я сьогодні щаслива, що маю можливість і далі співати для вас, мої шанувальники. Моя музика - це мова мого серця », - сказала зірка.

Нагадаємо, недавно Ірина Федишин презентувала кліп «Там де ти».