Відома українська співачка болівійського походження Мішель Андраде, яку продюсує популярний український репер Потап представила новий кліп іспанською та англійською мовами під назвою «Tonight».

Мішель Андраде
Мішель Андраде

Як говориться в описі до ролика, пісня «Tonight» є калейдоскопом літніх спогадів. Режисером кліпу виступив Костянтин Гордієнко. Кліп знімали три дні на дев'яти різних локаціях, а Мішель Андраде встигла змінити одинадцять різних образів, щоб ще більше здивувати своїх шанувальників.

Мішель Андраде
Мішель Андраде

«Цей кліп передасть найяскравіші флешбеки літа», - сказала артистка на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм. У кліпі, як уже говорилося раніше, Мішель Андраде наважилася стрибнути в крижану воду з одинадцятиметрової висоти, а також побувала біля штурвалу літака.

Мішель Андраде
Мішель Андраде

«Ігровий майданчик, повітряна гра, Нові люди кожен день, Стара школа, Нова школа, Порушуйте правила. Весь світ для нас. Питання. Давай заблукаємо. Я, я боюся. Я так відчуваю себе в цей час. Прости мене мама. Як тебе звати. Я була самотня. Поки не зустріла тебе в барі ...», - співається в новій пісні.

Раніше Українці повідомляли, що Мішель Андраде поділилася новим відео, в якому продемонструвала сексуальні вигини тіла.

Нещодавно співачка виклала у мережу відеозапис свого танцю, на який її надихнула хореограф Діана Петросян. На відео співачка підкреслює власну сексуальність, та демонструє фігуру з різноманітних ракурсів.

Для танцю Мішель обрала чорний облягаючий топ та відповідного кольору штани кльош у стразах. Доповнили образ туфлі на каблуці та недбало вкладене волосся.

«Нехай не ідеально, але залишу тут», - підписала відео Мішель Андраде.

"Боже мій, дівчина❤️", "Це ідеально", "Спекотна Діва!!!!! Заводиш не тільки публіку!", "Заводиш не по-дитячи", "Шикарна", "Як гаряче", "Ооой, Мішелька, це прекрасно", "Круто та дуже пристрасно!", "Не ідеально?! Та це неймовірно шикарно!", - відзначили користувачі Мережі.