Відомий український шоумен, продюсер і телеведучий Ілля Ноябрьов, дочка якого навчається в четвертому класі, в інтерв'ю виданню "Факти" розповів що вважає освіту онлайн оптимальним варіантом для отримання знань, але бачить в ньому і недоліки.

"Якщо мова йде про отримання знань, це прийнятно. А ось те, що стосується виховання, хорошого педагога ніякі гаджети не замінять. Думаю, що навчання буде комбінованим. Діти ж до всього звикають моментально", - сказав він.

Шоумен також зазначив, що пандемія може змінити віковий критерій відбору телеведучих.

"Я думаю, все розвивається за принципом маятника. Хитнуло в одну сторону, хитне і в іншу. Наприклад, у нас на телебаченні Вік 50+ досить часто розцінюють для дикторів як неформат. Навпаки якщо включити італійське телебачення: можна побачити досить ведучих новин солідного віку. Це досвідчені люди, які пожили своє - і їм віриш. Якщо говорити про наше телебачення, воно в більшості випадків форматне. Вважається, що придумувати щось немає резону. Купується формат, адаптується. Якщо вдалі "зайшов" глядачеві, невдалий - не "зайшов". І навіщо паритися, щось придумувати, експериментувати?",- підкреслив Ноябрьов.

У Іллі Ноябрьова дві дочки: Анна (1971) від першого шлюбу і Софія (2011) від другого.