Астрологія-наука, яка може розповісти нам про чужі таємниці. Наприклад, на цей раз ми можемо дізнатися, хто зі знаків Зодіаку є жахливим батьком.

Водолій

Водолій
Водолій

Водолії не дуже сильно годяться в батьки, тому що великі егоїсти та вони хочуть, щоб дружина приділяла увагу тільки їм одним. Якщо у Водоліїв з'являється дитина, то він сам стає другою дитиною, тому що відчуває, що жінка занадто багато часу приділяє комусь ще. Також у Водолія є якась безпечність стосовно сім'ї та вони більше хочуть жити у своє задоволення.

Близнюки

Близнюки
Близнюки

Вони просто терпіти не можуть побут і коли щось відбувається день у день. Крик дитини - якраз те, що буде дратувати вашого чоловіка Близнюка. Він не зможе сидіти в чотирьох стінах і слухати все це, єдиним бажанням Близнюків стане покинути це місце. Поки він не знає, що таке дитина, то буде бажати створити сім'ю найбільше на світі. Тільки будьте готові до того, що він встигне втомитися від малюка набагато швидше, ніж ви.

Скорпіон

Скорпіон
Скорпіон

Тут все ясно, Скорпіони почесно займають перше місце цього топа. Батьки з них такі ж, як і чоловіки. Запальні, жорстокі маніпулятори, які будуть тероризувати своєю присутністю не тільки вас, але і вашої дитини. Скорпіон-людина настрій, його ніколи не потрібно напружувати без приводу і, щоб зберегти з ними відносини, треба ходити по їх струнці.