Українська телеведуча Регіна Тодоренко і російський музикант Влад Топалов 9 жовтня, представили публіці свою першу спільну пісню «часові пояси».

Про прем'єру треку повідомила Регіна на своїй особистій сторінці в «Instagram».

Крім цього, в описі поста Тодоренко розповіла, як зароджувалися її стосунки з російським співаком, і як вони починали своє спілкування на різних континентах.

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

"Пісня виткана з любові на різних кінцях землі, ніжності в телефонних розмовах, очікування літаків, поїздів, Тільки б скоріше бути поруч. Кілька років тому ми і не знали, куди приведуть нас нічні розмови на відстані десятків тисяч кілометрів, коли я була на Барбадосі, а Влад в Москві. Виявилася, нам було уготовано захоплюючу подорож один в одного", - зворушливо написала Українка, яка живе і працює в Росії.

Зазначимо, пісню вже встигло послухати більше 24 тисяч людей. Багато хто залишив свої коментарі, вказавши, що трек вийшов дуже якісним і романтичним.

"Регіна, Влад! Ви просто супер пара!!! Дай Бог вам щастя! А пісня дійсно про вас! Обожнюю вас", "як романтично"," чути, як Регіна попрацювала над манерою вокалу"," дуже ніжна і мила пісня", - писали шанувальники.

Нагадаємо, раніше Тодоренко опублікувала новий пост, в якому розповіла про свої подорожі по Ямалу.

Відзначимо, зараз знаменитість разом з російським співаком Тимуром Родрігесом знімають нові випуски програми «Орел і Решка. Росія». У новому випуску ведучі відвідали Ямал, захопившись природою країни-агресора.