Талановита співачка Злата Огневич поділилася новим чарівним образом і ефективними порадами для боротьби з осінньою нудьгою на своїй сторінці в Instagram.

Захоплені фанати бурхливо відреагували на свіжий пост свого кумира. На знімках зірка в білосніжному костюмчику позує за столом, покритим скатертиною такого ж кольору.

Злата Огневич
Злата Огневич

На її обличчі ледь помітний макіяж і легка посмішка. Волосся розпущене по плечах.

Під своїми фотографіями Злата порадила всім, хто страждає на осінню нудьгу, зробити наступне: влаштувати шопінг, сходити до косметолога, познайомитися з кимось, влаштувати чітміл, змінити обстановку.

Крім того, співачка закликала всіх своїх підписників ділитися своєю п'ятірочкою засобів від смутку.

Фанати гаряче підтримали Злату Огневич залишивши масу хвалебний коментарів. А її пост набрав більше шести тисяч лайків.

"Нещодавно бачила Вас в якійсь програмі, де ще ви з темними довгим волоссям. Шикарні звичайно волосся, і колір дуже йшов. Це світле волосся теж добре, як то так свіжо, легко) мені здається будь-який колір вам підійде) але все одно ті довге чорне волосся", - пише juli.s.love.

Інша фанатка здивувалася, як така красуня, як Злата Огневич досі самотня.

"Ну як така прекрасна дівчина може бути сама?! І неодруженою ? Якісь крокодили, Господи прости, вже давно щасливо замінні. Я тільки співчуваю їх чоловікам-гарний чоловік, а поруч з ним таке"недарузамєніє". Без "сліз не поглянеш", - пише obukhovska_vic_toria75.

"Дякую за пораду. Пішов-купив телек. Не можу зрозуміти навіщо, але настрій і справді получшело!",- повідомив усім andre_liso.