Примадонна з'явилася в молодіжних кедах і пудровий кофті

Популярний дизайнер з Росії Ігор Гуляєв спробував зняти велику естрадну співачку Аллу Пугачову. Відповідне відео він опублікував в своєму Instagram-акаунті в середу, 15 липня.

На ролику легендарна Примадонна з'явилася в молодіжному образі з розпатланим волоссям і нюдовим, природним макіяжем.

Вона велично сидить в кріслі в кофті молочно-пудровий відтінку і білих молодіжних кюлотах. Завершили образ Алли Борисівна ніжно-персикові кеди.

"Спробував зняти і тут же отримав", - підписав відео з Пугачовою Гуляєв, додавши безліч смайлів.

Фанати тут же стали сипати компліментами, підкреслюючи, як молодо виглядає співачка для своїх років.

"Вона тут взагалі 20-річна", "Я її і не впізнала, думала, якась молода жінка", "Реально як дівчинка молоденька", "Як дівчинка", - пишуть шанувальники.

В останній раз так сильно вражала своїх шанувальників Алла на Рождесто, поділившись дивним знімком.

На фотографії чоловіка Пугачова виглядає дуже молодо

Відома російська співачка Алла Пугачова здивувала шанувальників своєю зовнішністю. Різдвяне фото опублікував її чоловік, шоумен Максим Галкін, на своїй сторінці в Instagram.

На фото Пугачова помолодшала до невпізнанності і виглядає дуже стильно.

"Вау! Розкішна Алла Борисівна! Як завжди", "Алла, ви дівчинка! Макс, виглядає навіть старші", "Алла просто красуня", "Борисівна, ви як дівчинка", - такими епітетами нагородили Примадонну захоплені шанувальники.

Нагадаємо, повідомлялося, що Пугачова злягла після звістки про смерть Галини Волчек. Виявилося, що через стрес Алла Борисівна вже кілька днів погано себе почуває. Про це повідомив чоловік співачки, Максим Галкін, який приїхав в театр.