Мисливці за прибульцями вважають, що знайшли руїни на Марсі, що включає пірамідальну структуру, яку теоретики змови вважають доказами розумного життя на Червоній планеті.

Про це пише британське видання Daily Express.

Марс довгий час був улюбленою точкою для теоретиків змов, які шукають прибульців, і зараз одна людина вважає, що має переконливі докази. Фотографія одного з марсоходів НАСА демонструє деякі дивні аномалії на Червоній планеті.

священні місця на Марсі
священні місця на Марсі

Безліч передбачуваних виявлених об'єктів, на думку деяких, є свідченням "святого місця" на Марсі.

Один з таких предметів виглядає у як видима піраміда, усипана старовинними реліквіями навколо своєї основи.

Передбачувані реліквії включають сфінкса, схожого на ті, що були виявлені в Стародавньому Єгипті, та статую зі схиленою головою.

Однак те, що змушує теоретиків змов вважати, що це місце є місцем поклоніння так як побачили у статуї обличчя, яке, здається, дивиться в небо.

Марс
Марс

Видатний мисливець на інопланетян Скотт Варінг висловив химерні заяви у своєму блозі UFO Sightings Daily, заявивши, що фотографія з NASA доводить, що ця територія має місце релігійного значення.

Містер Уорінг сказав: "Сьогодні я знайшов кілька цікавих речей на фотографії Марса Гігапана. Я знайшов піраміду, схилену голову статуї, обличчя, сфінкса. Саме місце розташування є унікальним, тому що воно знаходиться на вершині пагорба і ніде не буває ламаних шматків. Там усе було очищено, оскільки це священне місце. Тому статуя має схилену голову. Це священно. Є також темне обличчя, що дивиться в небо, і воно майже схоже на людину. І статуя, схожа на сфінкса, біля піраміди. Усе це разом означає стародавнє святе місце".

Однак доказів, що підтверджують твердження пана Варінга, немає, і він, швидше за все, бачить візерунки та форми, яких насправді немає.

Це психологічний феномен, відомий як парейдолія - ​​те, що кожен переживає, порівнюючи нові об’єкти із загальними. Саме так люди бачать обличчя у хмарах.

священні місця на Марсі
священні місця на Марсі

NASA заявило: "Парейдолія - ​​це психологічний феномен, коли люди бачать впізнавані форми в хмарах, гірських породах або інших, не пов'язаних між собою об'єктах чи даних. Є багато прикладів цього явища на Землі та в космосі".

Однак пан Уорінг переконаний, що позаземні істоти там, і що пандемія коронавірусу довела, що людство має силу впоратися з таким відкриттям.

Він сказав: "Подібно до того, як COVID-19 зробив з людьми в кожній країні, коли він поширювався, тому що колись громадськість вважала, що така пандемія буде неможливою, і все ж, людська раса дуже швидко змінила свою точку зору. Ось яким би було розкриття розумних інопланетян, але це не вбивало б людей і не лякало їх так сильно".