Наташа Корольова отримала новий удар після того, як розкрилася зрада її чоловіка Сергія Глушка, більш відомого як стриптизер Тарзан. Кажуть, артистка просто в люті.

Ось уже місяць ім'я Наташі Корольової і її чоловіка Сергія Глушка в топі новин. Зраду стриптизера не мусолив хіба що ледачий.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

Коли артист зізнався, що невірний дружині, цю новину негайно підхопили найскандальніші шоу по всій Росії і не тільки. Згодом у розмові з Ксенією Собчак Наташа Корольова зізналася, що саме це стало найболючішим для неї в цій ситуації.

При цьому вона підкреслила, що нібито дізналася про те, що збираються знімати серію шоу про неї і її чоловіка від Андрія Малахова. Той нібито запевнив її, що не має наміру лізти в цей бруд, тому що дорожить нею і поважає. Вдячна Наташа Корольова навіть публічно подякувала йому. "Друже мій Андрійко Малахов! Спасибі тобі що не зрадив, спасибі за твою підтримку і розуміння, спасибі всій твоїй команді що людські цінності в пріоритеті!!! Я це дуже ціную! (орфографія і пунктуація автора збережені)", - звернулася до відомого ведучого артистка.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

Але не тут-то було. Буквально на наступний день Андрій Малахов видав матеріал про те, як пройшла перша зустріч Сергія Глушка і його потенційної коханки, моделі і актриси Анастасії Шульженко.

Можна уявити, яким ударом, якою зрадою стали для Наташі Корольової ці дії Андрія Малахова.

"Наташа в люті, вона на цього Андрія молилася останні дні, говорила, який він приголомшливий друг, а зараз... навіть не знаю, гроші не пахнуть, що сказати... Вона навіть заявила, що хоче подати на нього в суд", – повідомила людина з оточення популярної співачки.