Анастасія Заворотнюк продовжує боротьбу з небезпечною недугою. Весь цей час поруч з актрисою знаходиться її чоловік фігурист Петро Чернишов.

Ось уже 12 років вони вінчані чоловік і дружина. З цього приводу близькі сім'ї привітали пару зі святом і опублікували в "Instagram" нове фото з сімейного архіву.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

На знімку молоді і щасливі Анастасія Заворотнюк і Петро Чернишов виходять з храму Воскресіння Христового, що в Криму. Саме там в 2008 році вони повінчалися. Для особливої події Чернишов вибрав класичний чорний костюм з метеликом і білою сорочкою, а наречена Анастасія Заворотнюк - пишне біле плаття з фатою і квітами у волоссі.

Користувачів мережі зворушило архівне фото.

"Любимо вас дуже і бажаємо вам прожити довге і щасливе життя разом і тільки поруч!!!! Щастя вашій родині!!!"- пише прихильниця.

"Вітаю!!! Любимо вас дуже і бажаємо вам прожити довге і щасливе життя разом і тільки поруч!!!! Щастя вашій родині!!!💐💐💐💐💐🙏🙏🙏🙏🙏💕💕💕💕💕", - писати allapoliakova8.

"Здоров'я і великої любові, що зігріває і допомагає жити! Ваша сім'я-приклад для багатьох!"- додала інша.

"З річницею вінчання вас, Настя і Петро! Здоров'я вам і багато-багато приводів для радості! Любов живе у вашому домі. Нехай так і буде! Ви все подолаєте! Ми віримо!"- коментує користувачка.