Багато любителів радянського кінематографа повинні пам'ятати цю чудову артистку по фільму"Весна на Зарічній вулиці".

Ніна Іванова у фільмі "Весна на Зарічній вулиці"
Ніна Іванова у фільмі "Весна на Зарічній вулиці"

Саме ця стрічка принесла Ніні найбільшу популярність, хоча в її скарбничці є ще близько десятка робіт в кіно.

Народилася наша героїня в 1934 р в Москві. Дебют в кіно Ніни трапився, коли їй було всього 7 років. Дівчинка зіграла в картині" Жила-була дівчинка", яка розповідає нам про трагічні події в Ленінграді. У дитинстві майбутня актриса мріяла отримати гарну освіту, тому старанно вчилася і була просто зразковою дитиною.

Однак збутися мрії Ніни було не судилося через важке матеріальне становище в сім'ї, їй довелося кинути навчання і піти працювати на місцевий завод.

Паралельно цьому, щоб заробити зайву копійку, дівчина знімалася в масовці різних фільмів, хоча інтересу до кіно у неї абсолютно не було.

Ніна Іванова у фільмі "Весна на Зарічній вулиці"
Ніна Іванова у фільмі "Весна на Зарічній вулиці"

Незабаром нашу героїню помітив режисер картини" Весна на Зарічній вулиці", який запросив її знятися у своєму новому проєкті. Так звичайна дівчина прославилася на весь Союз. Після цього на Ніну посипалися нові пропозиції, проте такого ж успіху, як раніше, їй домогтися не вдалося. Її можна побачити в таких роботах як:" Киянка"," сіра хвороба"," ще можна встигнути " та ін.

Під час зйомок чергової картини Ніна зустріла свого майбутнього чоловіка - оператора с.Радомирова. Однак цей шлюб закінчився розлученням, після чого в житті актриси були тільки короткі романи. Втомившись від невдач в кінематографі, наша героїня пішла з професії. Деякий час вона працювала санітаркою, а незабаром отримала посаду медсестри.

Сьогодні знаменита актриса давно знаходиться на заслуженому відпочинку. Вона не любить згадувати своє акторське минуле і давно звикла до тихого життя без зйомок і постійної уваги.

Ніна Іванова
Ніна Іванова

Ніна Іванова тоді\зараз
Ніна Іванова тоді\зараз