Ведучі Юрій Горбунов і Катя Осадча — одна з найпопулярніших пар в українському шоу-бізнесі. Вони проводять разом практично весь час-вдома, на роботі, на відпочинку.

Як подружжю вдається зберігати міцні стосунки і не набридати один одному, Юрій Горбунов розповів під час зйомок десятого сезону «Хто зверху?».

Юрій Горбунов з Катериною Осадчою
Юрій Горбунов з Катериною Осадчою

Ситуації в житті бувають різні. Але головне-розуміти, що ти не один. У відносинах потрібно поменше використовувати "я". Тільки коли два " я "перейдуть в "ми", зв'язок буде міцною і щасливою. Іншими словами, потрібно думати і піклуватися не тільки про себе, а й про людину, з якою ви пов'язали своє життя,

На " Хто зверху?"Юрій Горбунов разом з ведучим Сергієм Притулою, співаком Володимиром Дантесом і прем'єром балету Олександром Стояновим змагався з учасницями жіночої команди-ведучою Лесею Нікітюк, співачками Тіною Кароль і TAYANNA, а також примою-балериною Катериною Кухар.

Юрій Горбунов з Катериною Осадчою
Юрій Горбунов з Катериною Осадчою

Як писали Українці раніше, бізнес-леді та донька Віктора Ющенка відвідала покази Українського тижня моди та розповіла Катерині Осадчій чому вирішила стати дизайнером купальних костюмів, а також про особисте життя та старшу доньку.

Як влучно підмітила Катерина Осадча перебування Віталіни Ющенко в перших рядах показів українського тижня моди зовсім не дивно, адже нещодавно леді вирішила стати дизайнеркою.

Віталіна зізнається, що основним двигуном створення колекції купальників став карантин. До творчого задуму авторки перш за все входило бажання показати, що жінка може виглядати спокусливо навіть у закритому купальному костюмі.

"Можна бути жінкою і вдягнутою й сексуально привабливою, правда ж?",- коментує власні наміри Ющенко.

Гостра на язик Катя Осадча не обійшла стороною також і особисте життя Віталіни, так розмова пішла про її старшу доньку, якій виповнився 21 рік.

-"Старшій донці вже 21, а отже в теорії ти з року на рік можеш стати бабусею Віталіною, чи це вже близько?", - запитала Катерина Осадча.

-"І тобі здоров'я..", - відшуткувалася Віталіна.

Проте за словами доньки третього Президента України, перспектива стати бабусею її зовсім не лякає. В доньки є чудовий парубок з яким вони досить довго разом, та уся родина зовсім не проти їх союзу.