На шоу "Хто зверху?"на Новому каналі з'явилися нові подробиці особистого життя зірок. Ви знали, що довгонога краля Леся мутила з Дантесом?

Таке питання попалося на грі "Правда чи дія", і виявилося правдою. У цей момент у Наді Дорофєєвої виникло багато питань. Зокрема, чому це Леся Нікітюк мутила з її нинішнім чоловіком Володимиром Дантесом. Але Леся встигла все пояснити.

Сім років тому у телеведучої Нікітюк і правда були стосунки з Дантесом

Правда не з Володимиром, а з Ігорем. І було це за два роки до того, як Надя Дорофєєва вийшла заміж за артиста.

"У 2013 році в Хмельницькому я зустрічалася з одним хлопцем з СБУ. У нього було прізвище Дантес. А ось звали його ігор", - чесно зізналася Леся Нікітюк. Це означає, що у Наді Дорофєєвої зовсім немає приводу ревнувати. Однак спочатку шанувальники й Наді, і Лесі були дуже заінтриговані.

Нагадаємо, програма "Хто зверху?" виходить на Новому каналі вже дуже давно. Зараз йде її десятий сезон. За задумом команда чоловіків бореться з командою жінок в різних конкурсах, переможець отримує віртуальні бали, які потім можна перевести в готівку.

Нагадаємо раніше портал "Українці" публікував відверте зізнання Лесі Нікітюк про те чому у неї досі немає дітей. "Може людина, не дай Боже, не може мати дітей, а може чайлдфрі", - гнівно заявила телеведуча.