Поліція Харкова відкрила кілька кримінальних проваджень у зв'язку з порушенням карантинних норм, одне з них — після виступу народної артистки України Ірини Білик перед студентами.

Читайте нас у Google News!

"В порушення норм, встановлених з метою запобігання поширенню інфекційних хвороб, 5 жовтня в Палаці студентів по вулиці Пушкінській відбувся позаплановий концерт народної артистки України. За словами організаторів концерту, захід відвідали 487 глядачів. Всі заходили в приміщення в масках, на вході у глядачів заміряли температуру", — повідомляють в ГУНП в Харківській області.

Як писали Українець раніше, популярна українська співачка Ірина Білик не приховує, що вірить у містику. Цим вона поділилася в програмі " Зоряний шлях "на телеканалі"Україна".

Зірка визнала, що досі лякається, коли згадує роботу над кліпом до пісні "Сніг".

Ірина Білик на церемонії відкиття власної зірки
Ірина Білик на церемонії відкиття власної зірки

"Алан Бадоєв задумав потоп у кліпі. На наступний день такий потоп стався на складі фірми, де ми брали сорочки. Під час роботи над кліпом мені перебинтували ногу. Просто так, а через два тижні мене штовхнули зі сходів. І я аналогічно підвернула ногу, проте вже іншу", - ділиться співачка.

Зараз, за словами Ірини Білик, вона не обходиться без допомоги екстрасенсів. Як виявляється, Зоряні люди регулярно стають жертвами магічних ритуалів. Ірина Білик зізналася, що вона теж має захист від всіляких підступів.

"У мене є знайомий екстрасенс, а коли я їду на гастролі, у мене з собою завжди є амулет", – сказала героїня "Зоряного шляху".

Варто згадати, що про містику зірка згадувала і в соціальних мережах, коли розповідала своїм шанувальникам про смерть своєї матері.

"Містика переслідує все моє життя! Тільки зібралася записати чудову пісню про маму, і цілий ранок думала про те, як це буде красиво, і як моїй матусі буде приємно її почути, але життя розпорядилося по своєму. Моя матуся почує цю пісню вже з небес. Прощай, улюблена матуся", - написала тоді Ірина.