Співачка вчить переходити до нового досвіду

Слава Камінська любить писати філософські пости. Наприклад, співачка зізналася, що для неї ця осінь – особлива, чим заінтригувала шанувальників. Слава запостила стильний знімок в осінньому парку і розскала про те, що у неї на душі, закінчивши послання тим, що, мовляв, що все буде добре.

Слава Камінська
Слава Камінська

Цього разу учасниця гурту "НеАнгели" розповіла, що не варто триматися за минуле, потрібно його відпускати, звільняти місце для нового досвіду. Проілюструвала свої думки співачка фото з басейну: Слава сидить в стильних сонячних окулярах і відвертому купальнику, практично оголює груди.

"У житті все циклічно: біле завжди змінює чорне, після дощу обов'язково вийде сонце, а пролиті сльози напевно просто зміцнюють вії. Такий баланс природи: неможливо страждати вічно. Тримати або відпустити - свідомий вибір кожного.

Але, тільки по-справжньому відпустивши, ми звільняємо місце для того, хто вже, в цю хвилину, готовий зробити нас щасливішими. А він, може, вже й зачекався. Так що, дівчата, допоможіть природі з балансом, не затягуйте. Принців з кожним днем стає все менше", - впевнена співачка.

Слава Камінська
Слава Камінська

Фолловери подякували Камінську за пораду і захопилися її стильним образом.

Нагадаємо, що нещодавно Слава розповіла, що вона зуміла знайти спільну мову з колишнім чоловіком Едгаром Камінським. Співачка визнає, що ініціатором розлучення виступив колишній чоловік, але після розставання він став мудрішим і терпимішим.