На початку вересня співачка Наталія Могилевська вирушила на відпочинок до Хорватії. З курорту вона публікувала фото в купальнику і в обіймах чоловіка, Підігрів чутки про новий роман. Тільки Катерині Осадчій зірка зізналася, з ким насправді провела відпустку.

Артистка серед зірок, які ризикнули відправитися за кордон в період спалаху коронавірусу. У новому випуску програми "Світське життя" Наталія Могилевська розповіла про пляжний відпочинок, який влаштувала вперше за останні 5 років.

Останній раз зірка подорожувала до Індії, куди їздила наповнюватися енергією і медитувати. Вона підкреслила, що Хорватію відвідала вперше і закохалася у фантастичні пейзажі та кристально чисте море. Тому тепер сміливо називає країну улюбленим курортом.

Однак найбільше публіку цікавило, з ким Наталія Могилевська провела відпустку. Адже в Хорватію вона полетіла відразу після того, як преса вибухнула повідомленнями про роман співачки з мільйонером і власником столичних бутиків Олегом Рижовим. Тоді зірка показала в мережі фото, на якому її обіймає ставний чоловік на заході. Цей кадр тільки Підігрів чутки про роман з Рижовим, проте незабаром Могилевська пояснила, що вони тільки друзі, яких пов'язує спільний проєкт.

Наталя Могилевська з коханим
Наталя Могилевська з коханим

Як з'ясувалося, відпочивала зірка з друзями. Вона не стала приховувати, що їх гучна велика компанія не шкодувала заощаджень на довгоочікувану поїздку.

"Я відпочивала з друзями. Зробили касу готелю, тому що нас було дуже багато і ми дуже класно відпочивали", – зізналася Наталія Могилевська.