Одвічна лисина для персонажів цієї статті є своєрідною фішкою. У зв'язку з цим пропонуємо подивитися, якими були Євген Кошовий, Потап (Олексій Потапенко), Він Дизель та інші знаменитості до зміни іміджу (фото до і після дивіться нижче).

Український комік, актор студії "Квартал 95" Євген Кошовий зізнавався, що свого часу пожертвував волоссям заради команди.

"Ми з хлопцями за одну ніч вирішили, що мене потрібно поголити. Знайшли перукарню, машинкою там все збрили, а потім ще у дві руки хлопці одноразовими верстатами мене добривали, а я, вибач за подробиці, в туалеті сидів, на унітазі закритому. Дуже багато цих верстатів бритовних, одноразових, було, але в підсумку щось вийшло"– - розповідав Кошовий.

Євген Кошовий в юності і зараз
Євген Кошовий в юності і зараз

Український співак і продюсер Потап (Олексій Потапенко) протягом музичної кар'єри змінював не тільки репертуар, а й імідж. Виконавець носив коротке волосся, Реперські наряди та кепки. У 2014 році Потап вирішив серйозно зайнятися собою: схуд, змінив свій стиль і відпустив бороду. Згодом змінилася і зачіска зірки. Так, репер почав голити волосся і ходити лисим.

Потап в молодості і зараз
Потап в молодості і зараз

Олексій Потапенко в молодості
Олексій Потапенко в молодості

Американський актор Вин Дизель був володарем густого темного волосся. Позбутися від них артист вирішив в перші дні своєї роботи в нічному клубі в ролі охоронця. Йому здавалося, що з лисиною він буде виглядати більш серйозно і страхітливо, і не прогадав. Надалі такий імідж допоміг йому просунутися у сфері кінематографії та стати дуже впізнаваним і високооплачуваним актором.

Вин Дизель
Вин Дизель

Український хореограф, зірка шоу "Танці з зірками" Влад Яма часто ділиться з шанувальниками в соцмережах фото, на яких він з пишною шевелюрою. Однак, на думку більшості, артисту набагато краще бути лисим, ніж із зачіскою.

Влад Яма в молодості\зараз
Влад Яма в молодості\зараз

Голлівудський актор Брюс Віліс ще у віці тридцяти років зрозумів, що почав швидко лисіти, він ледь не впав у депресію з цього приводу. З горя артист навіть поїхав до швейцарської клініки, де за великі гроші йому зробили операцію. Пересадили волосся з потилиці на тім'ячко, але вони так і не захотіли приживатися. Після Брюс прийняв Свою долю і навіть відкрив нову моду на "лису голову". Легендарні образи актори копіюють і досі.

Брюс Вілліс
Брюс Вілліс