Відома виконавиця Анастасія Приходько тривалий час перебувала у відносинах з грузинським підприємцем Нуріком Кухілавою. Під час їх бурхливого і скандального роману Анастасія народила дівчинку Нану.

Нещодавно Анастасія вирішила дати відверте інтерв'ю Каті Осадчій в" Світському житті", розповівши, чому її дочка не знає про біологічного батька. Так, за словами знаменитості, Кухілава не заслуговує спілкування з дочкою:

"Свого часу він дуже багато зраджував, підіймав руку і на неї... Я думаю, що на слово "батько" він не заслуговує.",- розповідає Анастасія.

Анастасія Приходько з Нуріком Кухілавою
Анастасія Приходько з Нуріком Кухілавою

Приходько зазначила, що розійшлася з ревнивим супутником, коли Нані було 2,5 роки. Вона розуміє, що рано чи пізно, дочка буде питати про біологічного батька, але поки це не відбувається.

Анастасія поділилася, що пара прожила в шлюбі три роки. Проте вже через рік Кухілава почав їй змінювати:

"Почалися гуляння, дуже великі у нього проблеми якісь... Я намагалася зробити від себе як жінка все, що я можу. Але я розуміла, що він настільки слабкий, що навіть не може мені сказати в очі, що змінює, що у нього є інша. Тому він намагався мене бити, принижувати при сторонніх людях, в ресторанах, великі концерти були. Але я все це терпіла, тому що дуже боялася наслідків свого дитинства, у мене були вітчими і я не хотіла розлучення", - зізналася зірка.

Анастасия Приходько с дочерью Наной
Анастасия Приходько с дочерью Наной